Novinky

Hrajte o Valentínsku večeru s Tempom Čadca

Akcia platí len pre TEMPO Supermarket Čadca.

Vyhrajte výlet do Bojníc

Opäť sme pripravili pre žiakov základných škôl možnosť zasúťažiť si a vyhrať pre svoju triedu výlet na Bojnický zámok. Akcia bude prebiehať v termíne 1.2. – 30.4.2019. Oficiálne pravidlá súťaže

Projekty – Program podpory lokálnych komunít

Program podpory lokálnych komunít Spoločenská zodpovednosť, nezištnosť a dobrovoľníctvo boli odjakživa úzko späté s družstevníctvom. Záleží nám, aby sa Vám v regiónoch lepšie žilo a aby sme si boli vzájomne dobrými susedmi. Po úspešných dvoch ročníkoch pokračujeme aj tento rok v projekte podpory lokálnych komunít. CIEĽ  Naším zámerom je podnietiť a podporiť rozvoj miestnych a regionálnych iniciatív. Chceme podporiť účasť občanov na miestnom a regionálnom rozvoji formou drobných stavieb, ako sú komunitné záhrady, altánky, prístrešky, ihriská, výsadba a udržiavanie zelene či propagácia tradícií Slovenska. Vybraných 26 víťazných projektov si môže rozdeliť 156 000 eur. AKO SA ZAPOJIŤ O pridelenie finančného grantu môžu žiadať orgány miestnej samosprávy, mimovládne organizácie a vzdelávacie inštitúcie. Záujemcovia o udelenie grantu musia zaslať vyplnený formulár žiadosti s popisom projektu do COOP Jednoty v príslušnom regióne od 1. februára do 31. marca 2019. Projekty musia pochádzať z obcí a miest, kde sa nachádza predajňa COOP Jednoty a spadajú do jednej z podporovaných aktivít. Finančná náročnosť projektu, na ktorý je určený grant, by nemala prekročiť sumu 6 000 €. Udelených bude najviac 26 grantov. Projekty, ktoré postúpia do finále vyberie daná regionálna COOP Jednota. O získaní samotných grantov rozhodnú zákazníci hlasovaním, ktoré prebehne od 1. mája do 31. mája 2019.   Viac info TU!

Odmeňujeme za nákupy v Tempe

Akcia platí v predajniach TEMPO Supermarket – Čadca, Kysucké Nové Mesto a Považská Bystrica.

Varte a pečte naplno za polovičnú cenu

Od 10. 1. do 3. 4. 2019 NAKÚPTE ZA 20 € A ZÍSKAJTE ZĽAVU NA RIAD DELIMANO STONE LEGEND FLAMENCO AŽ 50 % AKO SA ZAPOJIŤ? Od 10. 1. 2019 do 3. 4. 2019 nakúpte v predajni COOP Jednoty minimálne za 20 €. Za takýto nákup získate voucher so zľavou 50 % na jednorázový nákup ľubovoľného počtu hrncov a panvíc značky Delimano. Akcia trvá od 10. 1. 2019 do 3. 4. 2019 alebo do vypredania zásob. V prípade nedostupnosti tovaru v predajni je možné ho doobjednať.

Kúzelný nový rok – Výhercovia

Nakúpte v supermarketoch COOP Jednota Čadca v termíne 2.1. – 31.1.2019 aspoň za 15 € a vyhrajte 3 lístky na predstavenie kúzelníka Petra Šestáka. Predstavenie sa uskutoční 24.2.2019. Zoznam výhercov: Výhercovia Kúzelný nový rok Všetkým výhercom srdečne blahoželáme.

Predaj živých kaprov

V dňom 17. – 18.12.2018 bude prebiehať na vybraných prevádzkových jednotkách predaj živých kaprov.

Nový supermarket v Radoli

V stredu 5.12.2018 sme pre Vás otvorili nový supermarket v obci Radoľa. Na predajnej ploche 293 m2 nájdete ponuku čerstvých a skladových tovarov, čerstvé mäso od regionálnych dodávateľov, chladenú hydinu slovenského pôvodu, široký sortiment ovocia a zeleniny. Do predaja sme doplnili aj noviny a časopisy. Predajňa bude otvorená každý deň v týždni. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Mikuláš v Tempe Čadca

Každý zákazník, ktorý 5.12.2018 v Tempo Čadca nakúpi v hodnote minimálne 15 €, si bude môcť zatočiť kolesom šťastia a získať sladkú výhru. Budeme ponúkať aj výborný vianočný punč. Pripravili sme pre Vás 6. – 7.12.2018 ukážky maľovania baniek a celý týždeň budú v pasáži prebiehať remeselné trhy. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Otvorenie supermarketu na Makove

Dňa 17.10.2018 sme pre našich zákazníkov otvorili zmodernizovaný supermarket v obci Makov. Vo vynovených priestoroch sme rozšírili ponuku ovocia a zeleniny, čerstvého mäsa a hydiny. Novinkou je dopekanie čerstvého pečiva priamo na predajni. Tešíme sa na Vašu návštevu.
Načítať viac