Oznamy

Otvorenie predajne 24-084 Považská Bystrica

COOP Jednota Čadca otvorila 22.10.2019 nový Supermarket II na Mládežníckej ulici v Považskej Bystrici v budove SAD. Na predajnej ploche 270 m2 ponúka široký sortiment čerstvých tovarov – ovocie a zelenina, mäsové výrobky, pečivo aj z vlastnej pece. Rovnaku tu nájdete veľký výber skladových tovarov, dennú tlač. Máte možnosť dobiť si kredit mobilných operátorov ako aj ušetriť čas úhradou faktúr vybraných spoločností. Na Vašu návštevu sa teší kolektív pracovníčok pod vedením p. Mudrákovej Zdeny.

Výhercovia súťaže s Matonni

Každý zákazník, ktorý v termíne od 1.5. – 31.5.2019 zakúpi ľubovoľnú kombináciu 4 ks minerálnych vôd Mattoni a pri nákupe použije zákaznícku kartu COOP Jednota bude automaticky zaradený do žrebovania o krásne ceny. Súťaž bude prebiehať v predajniach TEMPO Supermarket a Supermarket. Štatút súťaže MATTONI 1.5.-31.5.2019 Výhercovia súťaže MATTONI Výhercovia budú kontaktovaní poštou. Všetkým vyžrebovaným blahoželáme.

Zmodernizovaný supermarket v Čadci

Dňa 10.4.2019 sme otvorili zrekonštruovaný supermarket 14-185 v Čadci na Palárikovej ulici . Rozšírili sme ponuku čerstvých tovarov, doplnili sme predaj čerstvého mäsa, chladenej hydiny. Priamo na predajni dopekáme čerstvé pečivo. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Odmeňujeme za nákupy v Tempe – výhercovia

Akcia platí v predajniach TEMPO Supermarket – Čadca, Kysucké Nové Mesto a Považská Bystrica. Výhercovia za 3. kvartál 2019 TEMPO Supermarket Čadca – Lukáš Slávik TEMPO Supermarket Kysucké Nové Mesto – Dušan Kollár TEMPO Supermarket Považská Bystrica – Viliam Haviar Výhercom srdečné blahoželáme.

Exkluzívna ponuka výrobkov Dormeo

Na vybraných prevádzkových jednotkách sme pre Vás pripravili exkluzívnu ponuku výrobkov značky Dormeo za skvelé ceny. Ponuka platí: Tempo Supermarket Čadca, Moyzesova 53 Tempo Supermarket Kysucké Nové Mesto, Belanského 2291 Tempo Supermarket Považská Bystrica, Centrum 19/24 Supermarket I Skalité, Skalité 599 Supermarket I Oščadnica, Oščadnica 1972 Supermarket I Raková, Raková 1536 Supermarket I Turzovka, Šárky 326 Supermarket I Považská Bystrica, Tatranská 293 (BROJO) Supermarket II Zákopčie, Zákopčie č. 747 Supermarket II Makov, Makov 352 Tešíme sa na Vašu návštevu.

Hrajte o Valentínsku večeru s Tempom Čadca

Akcia platí len pre TEMPO Supermarket Čadca.
Načítať viac