Oznamy

Zmodernizovaný supermarket v Čadci

Dňa 10.4.2019 sme otvorili zrekonštruovaný supermarket 14-185 v Čadci na Palárikovej ulici . Rozšírili sme ponuku čerstvých tovarov, doplnili sme predaj čerstvého mäsa, chladenej hydiny. Priamo na predajni dopekáme čerstvé pečivo. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Odmeňujeme za nákupy v Tempe – výhercovia

Akcia platí v predajniach TEMPO Supermarket – Čadca, Kysucké Nové Mesto a Považská Bystrica. Výhercovia za 1. kvartál 2019 TEMPO Supermarket Čadca – Zofia Trembosova TEMPO Supermarket Kysucké Nové Mesto – Anna Palarcova TEMPO Supermarket Považská Bystrica – Ivan Stranovsky Výhercom srdečné blahoželáme.

Exkluzívna ponuka výrobkov Dormeo

Na vybraných prevádzkových jednotkách sme pre Vás pripravili exkluzívnu ponuku výrobkov značky Dormeo za skvelé ceny. Ponuka platí: Tempo Supermarket Čadca, Moyzesova 53 Tempo Supermarket Kysucké Nové Mesto, Belanského 2291 Tempo Supermarket Považská Bystrica, Centrum 19/24 Supermarket I Skalité, Skalité 599 Supermarket I Oščadnica, Oščadnica 1972 Supermarket I Raková, Raková 1536 Supermarket I Turzovka, Šárky 326 Supermarket I Považská Bystrica, Tatranská 293 (BROJO) Supermarket II Zákopčie, Zákopčie č. 747 Supermarket II Makov, Makov 352 Tešíme sa na Vašu návštevu.

Hrajte o Valentínsku večeru s Tempom Čadca

Akcia platí len pre TEMPO Supermarket Čadca.

Projekty – Program podpory lokálnych komunít

Program podpory lokálnych komunít Spoločenská zodpovednosť, nezištnosť a dobrovoľníctvo boli odjakživa úzko späté s družstevníctvom. Záleží nám, aby sa Vám v regiónoch lepšie žilo a aby sme si boli vzájomne dobrými susedmi. Po úspešných dvoch ročníkoch pokračujeme aj tento rok v projekte podpory lokálnych komunít. CIEĽ  Naším zámerom je podnietiť a podporiť rozvoj miestnych a regionálnych iniciatív. Chceme podporiť účasť občanov na miestnom a regionálnom rozvoji formou drobných stavieb, ako sú komunitné záhrady, altánky, prístrešky, ihriská, výsadba a udržiavanie zelene či propagácia tradícií Slovenska. Vybraných 26 víťazných projektov si môže rozdeliť 156 000 eur. AKO SA ZAPOJIŤ O pridelenie finančného grantu môžu žiadať orgány miestnej samosprávy, mimovládne organizácie a vzdelávacie inštitúcie. Záujemcovia o udelenie grantu musia zaslať vyplnený formulár žiadosti s popisom projektu do COOP Jednoty v príslušnom regióne od 1. februára do 31. marca 2019. Projekty musia pochádzať z obcí a miest, kde sa nachádza predajňa COOP Jednoty a spadajú do jednej z podporovaných aktivít. Finančná náročnosť projektu, na ktorý je určený grant, by nemala prekročiť sumu 6 000 €. Udelených bude najviac 26 grantov. Projekty, ktoré postúpia do finále vyberie daná regionálna COOP Jednota. O získaní samotných grantov rozhodnú zákazníci hlasovaním, ktoré prebehne od 1. mája do 31. mája 2019.   Viac info TU!

Varte a pečte naplno za polovičnú cenu

Od 10. 1. do 3. 4. 2019 NAKÚPTE ZA 20 € A ZÍSKAJTE ZĽAVU NA RIAD DELIMANO STONE LEGEND FLAMENCO AŽ 50 % AKO SA ZAPOJIŤ? Od 10. 1. 2019 do 3. 4. 2019 nakúpte v predajni COOP Jednoty minimálne za 20 €. Za takýto nákup získate voucher so zľavou 50 % na jednorázový nákup ľubovoľného počtu hrncov a panvíc značky Delimano. Akcia trvá od 10. 1. 2019 do 3. 4. 2019 alebo do vypredania zásob. V prípade nedostupnosti tovaru v predajni je možné ho doobjednať.
Načítať viac