Súťaže

Ochutnaj horkú výzvu a vyhraj

  Štatút súťaže

Vinea COOP 2021

V predajniach TEMPO Supermarket a Supermarket bude v termíne 1.7. – 31.7.2021 prebiehať spotrebiteľská súťaž s výrobkami Vinea. Podmienky podmienky súťaže: – v termíne 1.7. – 31.7.2021 zakúpiť ľubovoľné 2 ks výrobkov Vinea – na pokladničný doklad vypísať svoje kontaktné údaje a vhodiť ho do pripravenej urny – súťaž platí v predajniach TEMPO Supermarket a Supermarket – hrá sa o 3 x zážitkový pobyt v DUBoDOME nad Svätým Jurom – výhercovia budú vyžrebovaní najneskôr do 10.8.2021 Oficialne pravidla – Vinea COOP 2021

Súťaž – Dnes roztočíme Gril párty – výhercovia

Každý zákazník, ktorý si v termíne 1.6. – 30.6.2021 zakúpi ľubovoľný výrobok z radu Mecom Gril Party od spoločnosti Mecom Group s.r.o. a použije zákaznícku kartu COOP, bude zaradený do zlosovania o atraktívne ceny. Štatút súťaže Výhercovia: Bicykel: Mária P., Olešná Bicykel: Anna K., Oščadnica Gril: Peter A., Raková Gril: Anton U., Čadečka Ruksak: Štefánia K., Staškov Ruksak: Štefan P., Kysucké Nové Mesto Ruksak: Dáša H., Považská Bystrica Ruksak: Ľuboslav M., Skalité Ruksak: Milan P., Skalité Výhercom srdečne blahoželáme.

Jarná súťaž s COOP Jednotou – Výhercovia

Sme veľmi radi, že do Jarnej súťaže s COOP Jednotou sa zapojilo veľa našich verných zákazníkov. Z celkového množstva odovzdaných pokladničných dokladov sme vyžrebovali štastných výhercov a stali sa nimi: Katarína H., Adamovské Kochanovce – 500,– € Nákupná poukážka COOP Mária G., Krásno nad Kysucou – 300,– € Nákupná poukážka COOP Anna S., Vysoká nad Kysucou – 100,– € Nákupná poukážka COOP Výhercom srdečné blahoželáme a pre Vás ostatných už pripravujeme ďalšie zaujímavé akcie o atraktívne ceny.

Najlepšie domáce Vianoce

Nakúpte za 20 eur a vyhrajte jedno zo 4 zlatých BMW X2, nákupné poukážky v celkovej hodnote 110 000 eur alebo niektorú z tisícok okamžitých výhier. Najlepšie domáce Vianoce v COOP Jednote zažijete od 26. 11. do 31. 12. 2020. AKO SA ZAPOJIŤ? Za každých 20 eur nákupu v COOP Jednote od 26. 11. do 31. 12. 2020 dostanete stierací žreb Po zotretí ihneď zistíte, či ste vyhrali jednu z okamžitých výhier. Ak nezískate okamžitú výhru, vyplňte svoje kontaktné údaje a vhoďte žreb do označeného súťažného boxu v predajni COOP Jednota, postúpite tak do záverečného žrebovania o hlavné výhry TV Reklama Viac informácií nájdete –TU!    Prajeme Vám veľa šťastia a krásne Vianoce.

Lego 2020

Pripravili sme pre Vás ponuku 6 nových druhov Lego stavebníc, ktoré si môžete zakúpiť v sieti COOP Jednota za super ceny. Ponuka platí od 15.10. – 31.1.2021 Bližšie info k akcii nájdete TU!

COOP Vykrajovátka

Za každý nákup nad 20,– € v COOP Jednote v termíne od 15.10 – 5.11.2020, získate jednu vykrajovaciu formičku na medovníčky. Bližšie informácie TU!

Súťaž s Heinekenom – výhercovia

Nakúpte v termíne 1.9. – 30.9.2020 minimálne 6 ks piva Zlatý Bažant alebo Zlatý Bažant Radler. Na zadnú stranu pokladničného dokladu napíšte svoje kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa a tel. číslo). Takto vypísaný doklad vhoďte do pripravenej urny a ste v žrebovaní o TV a ďalšie zaujímavé ceny. Akcia platí na všetkých prevádzkových jednotkách COOP Jednota Čadca. Štatút súťaže najdete TU! Výhercovia súťaže: 1. TV LG Smart LED 3UM7100PLB – Pavol K. 2. TV LG Smart LED 3UM7100PLB – Marek J. 3. TV LG Smart LED 3UM7100PLB – Milan H. 4. Slúchadlá Xiaomi Mi True Wireless – Alena CH. 5. Slúchadlá Xiaomi Mi True Wireless – Renáta U. 6. Športové hodinky Xiaomi Amazfit BIP – Margita K. 7. Športové hodinky Xiaomi Amazfit BIP – Michaela M. 8. Vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum – Ján O. Výhercom srdečne blahoželáme.

Kolesománia

Vyhrajte v COOP Jednote kabriolet a ďalšie zaujímavé ceny. Ako na to? V čase od 9. 7. do 19. 8. 2020 nakúpte v predajni COOP Jednota aspoň za 20 € a pri pokladni automaticky dostanete žreb. Zotrite žreb a okamžite zistíte, či ste na pridelenom žrebe vyhrali jednu z okamžitých výhier. Túto výhru si môžete vybrať ihneď v predajni. Nevyhrali ste okamžite? Nevadí. Skúste šťastie v záverečnom žrebovaní. Stačí vyplniť na žrebe svoje kontaktné údaje a vhodiť ho do súťažného boxu v predajni. Každý, kto vhodí vyplnený žreb do súťažného boxu v predajni, bude zaradený do záverečného žrebovania o hodnotné výhry (5 x osobný automobil MINI CABRIO, 34 x elektrobicykel Genesis, 103 x e-kolobežka U3 ). Štatút súťaže TV Reklama
Načítať viac