E-doklad

E-doklad je služba, ktorá držiteľom vernostnej karty COOP Jednota (Nákupnej karty COOP Jednota Klasik a COOP Jednota Klub karty) umožňuje namiesto tlačeného pokladničného dokladu v predajni získať elektronickú podobu dokladu do zákazníckeho konta, prípadne do e-mailovej schránky.

Každý držiteľ vernostnej karty má možnosť sa rozhodnúť či chce tlačené doklady v pokladnici alebo si praje ich dostávať v elektronickej podobe do zákazníckeho konta, respektíve súčasne i do e-mailovej schránky. Držitelia vernostnej karty majú možnosť si službu zvoliť počas zriaďovania zákazníckeho konta na www.coopklub.sk a zároveň si nastavenie kedykoľvek zmeniť priamo v zákazníckom konte, v časti “E-doklad”.

Upozornenie: Originál pokladničného dokladu je daňovým dokladom a preto môže byť len jeden. Ak si zvolíte e-doklad, originál nemôže byť vytlačený na pokladnici. Obdržať môžete len kópiu dokladu, ktorú spoznáte tak, že doklad obsahuje slovo “KÓPIA” a neobsahuje QR kód. Kópia pokladničného dokladu nie je daňovým dokladom.